1. Welcome to brand new satellite community! Join now if you want to enjoy in discussions and participate in contests where you can earn awards.
    Dismiss Notice

Gemini in VTi sliki odslej brez emulatorjev (cccam, oscam itd.)

Discussion in 'Vse ostalo o SAT TV' started by OldSkul, Jan 24, 2011.

1. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

Emulatorje so odstranili iz serverjev, tako da jih je treba po novem namestiti ročno.

Sporočilo IHAD oz. Gemini ekipe:

2. barracuda

barracuda Početnik

Gemini sem uporabil samo enkrat in še to v starem dm500,tako da tukaj ni veliko škode!Že v preteklosti so izvajali razna stvari da bi onemogočili klone.ampak tako se ne dela da ti uničijo box.
    Upam samo da ne bodo sledili še drugi s takimi akcijami.

3. sidney70

sidney70 Učenik

pri meni od nekda laufa gemini in mislim, da se vedno bo ... sem se ga pac navadil ... kaj pa ponujajo na serverju je pac njihov stvar ... ko enkrat instaliras emu ga ne spreminjas, razen comfig fajl ... pri meni laufa cccam2.0.9 ze od nekdaj ... ker se drzim pravila: ko dela , pusti pri miru :thumbsup:

4. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

ma to so se kar nekaj ustrašili. To je podobno, kot bi se avtorji utorrenta recimo ustrašili in ukinili svojo stran.
    Drugače pa VIX ekipa je tudi umaknila emulatorje.

OpenPLi jih očitno ne bo, sem na njihovem forumu prebral.

5. Gogo

Gogo Zlatna sredina

no to ni tak problem....jih bomo pa daval gor ročno....kje kak dober link.....

6. methos

methos Početnik

IHAD dobiva denar od dreambox multimedije za razvoj geminija.
    Probleme pa so zaceli delati SKY DE in ostali ponudniki zaradi piratsva in so IHAD prisiljeni umakniti vso podporo v svojih firmwarih za emulatorje.

Crni casi se zacenjajo za CS.
    Nekdaj so se ponudniki pay tv borili proti soft emulatorjem ker so njihova kodiranja bila razbita, danes vec ali manj so ta kodiranja sofisticirana in zaenkrat vsi veliki paketi imajo zasciteno vsebino in zdaj so usmerili svojo borbo anti CS.
    Recimo ena od counter cs zadev je tudi ta, da nekateri operaterji bodo zmanjsali frekvenco EMM paketa, kar pomeni da recimo zdaj nekateri updejtajo karto za mesec ali dva v naprej in bodo tako recimo updejtali za samo 7 dni, in potem si zamislite ko bomo morali vsakih 7 dni karto dajat v orig box pa gledat tam tv da ti se karta updejta pa potem jo spet dajat v cs server in tako v nedogled..

7. space

space Zlatna sredina

Vti jih nima v sliki ampak se jih naloži kar z neta z sprejemnikom
    že skozi je tako!?
    Sedaj ko imajo mir pred razbitji kodiranja se bodo spustili v CS.

8. mica

mica Početnik

Stari dobri IRDETO sistem potrebuje update kartice vsake 2 uri... nic novega :S

Share This Page