1. Welcome to brand new satellite community! Join now if you want to enjoy in discussions and participate in contests where you can earn awards.
    Dismiss Notice

Golica TV

Discussion in 'Pogovori o DVB-T' started by Gogo, Jan 29, 2011.

1. Gogo

Gogo Zlatna sredina

A je kaj znanega če pride GolicaTV na DVB-T.......

Zaradi Golice imam priklopljeno se kabelsko. DVB-T pa mi preko združevalnika (kabelska in DVB-T) ne dela in moram ročno zamenjat dovodne kable

2. ufm

ufm Zlatna sredina

Ampak a nimaš ti tudi SAT? Na Eurobird 16A (16.0E) - 10892.00 H oddajajo FTA.

3. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

gogo nima 16E satelita naštimanga, če prav vem. Drugače pa bo moral norveški operater mal cene zmanjšat, menda ne bosta samo dva kanala v muxu b. Golica bi seveda prišla še kako prav, predvsem se nadejam boljše slike.

4. Gogo

Gogo Zlatna sredina

Tocno tak, samo dva v MUX-B pa se dokaj neuporabna sta (vsaj zame)
    Moja otroka sta cist obsedena z GolicaTV in tko mi ne preostane drugo da ostajam na kabelski, kljub temu da imam DVB-T anteno ze zmontirano in veselo čaka......

Res pa tudi je da na 16E nimam LNBja.......takrat sem se malce prenaglil z ostalimi 4. pozicijami in sem cist pozabil na 16E......

5. OldSkul

Na apek forumu sem zasledil, da menda res pride na dvb-t golica :)

6. Gogo

Gogo Zlatna sredina

Sem opazil tudi jaz, da se nekaj šušlja.....no ja da BOG dal Golico na DVB-T...... :thumbsup:

7. beli1910

beli1910 Učenik

Gogo ti si kar vstimaj se dodatni lnb za 16e pozicijo al pa si nabavi motor in si resil problem s tole golico.
    Ce pa imas mogoce linux reciver,lahko pa resis veliko,da bodo otroci veseli

8. Gogo

Gogo Zlatna sredina

Bolj tezko ker mi VisioSat-ova

Hello guest, Thank you for Register or you log to see the links!

antena ne dopušča vmesnega LNB-ja......mogoče samo če bi jo bilo mozno zmodificirat z tem:

ali pa ozki monoblok z 3 stopinjskim kotom

Kaj čemo sem se malo prenaglil z nakupom in sem čist pozabil na 16E :thumbsup: dobro da sem blond :thumbsup:

9. OldSkul

sej treuntno ni nič pametnega na 16E, razen golica seveda :D

10. Gogo

Gogo Zlatna sredina

Sajto je to 8|

11. Gogo

Gogo Zlatna sredina

Torej preteklo je ze več kot za leto dni vode pa še nič ni znano če pride golica na DVB-T???
    Kaj pa ostali programi, prej odhajajo kot prihajajo ?(

12. bumbar

bumbar Početnik

V zvezi z Golica TV me muči naslednja zadeva: Na satelitu je njihov izhodni nivo tona med "najslabšimi", v dvb-t pa ravno obratno. Oboje je nadvse neprijetno pri preklapljanju med programi. Odgovorni pa se zaradi tega prav nič ne sekirajo.

13. space

space Zlatna sredina

kdo te rabi golico 8)

14. bumbar

bumbar Početnik

Več jih je, kot si najbrž misliš ti. Sicer sem pa jaz "opozoril" na neko težavo.

15. svarog

svarog Moderator Staff Member

Tako je. Veliko ljudi radi gledajo golico, sploh populacija 50+. in seveda populacija do 10 let.

16. space

space Zlatna sredina

e bejšta no :) res?? nisem vedel da je tako:)) 8o

17. bumbar

bumbar Početnik

Najbrž še marsičesa ne veš.

18. svarog

svarog Moderator Staff Member

Ne vem, če bo sarkazem kaj pomagal spaceboy.

19. OldSkul

Ne se kregat za brezveze!

Share This Page