1. Welcome to brand new satellite community! Join now if you want to enjoy in discussions and participate in contests where you can earn awards.
    Dismiss Notice

HTTP video povezave za uporabo v različnih multimedijski predvajalnikih ter sprejemnikih

Discussion in 'Internetna televizija' started by matko, Nov 22, 2011.

1. matko

matko Početnik

Pozdravljeni !

Če kdo želi poskušat sem predelal listo za AZBOX pobrano iz sosednjega novisf foruma.

Javite na pm.

2. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

Zakon, lahko meni posljes?

Kater vticnik pa rabim za gledanje?

3. matko

matko Početnik

Dela na original FW - samo kopiraš v DISC2 folder.

4. svarog

svarog Moderator Staff Member

prilepi na forum. prosim :)

5. matko

matko Početnik

Evo !

Attached Files:

6. OldSkul

Hvala za tole res!

Sem probal na XBMC in deluje perfektno!
    Edino kar treba nardit je, da za vsak kanal nardiš nov fajl z končnico .strm in vse to daš v eno mapo. To mapo potem uvoziš v XBMC in že lahko gledaš televizijo brez kakšnih dodatnih vtičnikov. XBMC podpira HTTP streame kar direkt.

Moja konfiguracija je drugače AppleTV 2 + XBMC
    Kvaliteta SLO1 je presenetljivo dobra, skoraj tako dobra kot preko DVB-T, neverjetno!

7. OldSkul

Evo, iz tiste datoteke, sem potegnil SLO kanale in jih priredil, da delajo v XBMC.

Attached Files:

8. OldSkul

tej linki so zdej vsi mrtvi :/

9. boris13

boris13 Početnik

Pozdravljeni vsi sem nov na forumu tako me zanima, ali lahko nekdo mi pomaga in mi povej, ali lahko ti programi delujejo na Popcorn A110, in kako jih namestite. Hvala vnaprej.

10. OldSkul

Kateri kanali? Ker vsi link, ki pridejo na plano, so kratkoročnega značaja...

11. OldSkul

Ce ima kdo .xml datoteko z delujocimi streami, bi prosil, ce mi jo poslje preko ZS. Rabim za testiranje nekega vticnika.

Share This Page