1. Welcome to brand new satellite community! Join now if you want to enjoy in discussions and participate in contests where you can earn awards.
    Dismiss Notice

IPTV in Dreambox, VU+ in Clarke-Tech / Xtrend

Discussion in 'Internetna televizija' started by sidney70, Jan 9, 2012.

1. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

http://openpli.org/download/dm800

Tle vzames tazadnega. Openpli vsak dan izda image, tako da si ga lahko tudi vsak dan nadgradimo preko menija. Seveda ce obstajajo spremembe.

2. konj

konj Početnik

Sem installiral, imam obcutek da res boljse deluje dreambox kot pri nemesisu :)
    Hvala OldSkul, v te zadeve se res nisem do zdaj spuscal.

3. daninaka

daninaka Učenik

old mene pa zanima ali dela tale image na original dreambox 800hd pvr z ssl76 ???

hvala
    Mi je ze ratalo update naresti.

4. svarog

svarog Moderator Staff Member

kakšna je minimalna hitrost linije za normalo delovanje?

5. OldSkul

Vprašaj Amis :D

6. Sharkec

Sharkec Učenik

Ce si narocen na IPTV potem naj te hitrost linije ne skrbi :)

7. humaxboy

humaxboy Učenik

ja sem ravno iz tega rqazloga prešaltal iz DM800 na VU+ Uno :D ..premalo RAMa imam nažalost mašinka..

Humaxboy

8. GaS

GaS Početnik

A je kdo ze problal SIOL tv spravt na DM500HD? cudezno se nam je pojavila moznost dobit siol tv, pa ne bi kupoval dodatnega boxa.

9. OldSkul

Siol trenutno še lahko gledaš prej PCja (VLC recimo), tako da se ga lahko gleda tudi na DM500HD. Rabiš pa isto kot pri T-2. Udpxy je nuja...

10. GaS

GaS Početnik

ok,... potem pa narocim da vidim kako to deluje :) pa pridem nazaj z cel kup vprasanji :)

11. fatmir

fatmir Zlatna sredina

Naredil sem po navodilih, sprejemnik se mi je resetirl, liste od t-2 pa ne vidim. Je treba mogoče listo preimenovati kako drugače. Lista od sat in ip tv bi morala biti v enem v seznamu priljubljenih.

12. tnamen

tnamen Početnik

Tnamen, sorry, samo tole tvoje sporočilo sem moral zbrisat, ker je popolnoma zastarelo in bi uporabnike samo zmedlo.

OldSkul

13. siboy

siboy Početnik

To je šlo že mimo sedaj je bljižnja prihodnost

14. humaxboy

humaxboy Učenik

Fantje en problemček imam pri IPTvju in niti ne vem, kje naj iščem vzrok. Gremo po vrsti : udpxy laufa na vu+ uno, imam scriptico v /etc/init.d, ki mi zalaufa proxy vedno ko se štarta Vu+. Vse lepo in krasno, stvar super dela. Ko začnem preklapljati med IPTV kanali, ni problema, dela kot urica, potem pa naključno recimo pri 15-25 kanalu začne štekati in programi le kockajo. Takrat na Ttwo modemu port na katerem je priklopljen router samo žmiga kljub temu, da recimo priklopim nazaj na SAT programe. In tako lahko v neskončnost, edino kar pomaga da router ugasnem in stvar potem tudi neha na modemu žmigati kot utrgana. Imam občutek, kot da je nekaj narobe z udpxy ali pa z bufferiranjem.
    Lahko kakšen nasvet, kaj storiti oz. ideja, kaj bi bilo lahko narobe ?

Humaxboy

15. OldSkul

Verjetno udpxy ni dovolj stabilen za MIPS(el) platformo.

A mi lahko pošlješ to skriptico, ki jo imaš v /etc/init.d
    Predvidevam, da ni nič drugega potrebno in da se udpxy sam zažene?

Nekaj sem že probaval, pa mi takrat ni uspelo...

tnx

16. humaxboy

humaxboy Učenik

če razumeš nemško, si preberi na http://www.i-have-a-dreambox.com/wbb2/thread.php?threadid=143446&hilight=iptv&page=8. Tam imaš od uporabnika @maxmuetze skripto v prilogi, ki jo je sam napisal (glej post 17.01.2012 17:15). Udpxy je vzet iz začetka te teme.. če ni stabilen, kako naj vem katera je ? Ali imaš kakšno ki bi bila ?

Še zdaj ne vem, ali je boljše udpxy naštimati na routerju ali na vu + uno. Vu+ je hardwarska močna, tako da z resoursi ni problem, router pa je tudi nov in je nekje na slotechu opisan kako se to tam inštalira.

Humaxboy

17. palicaj

palicaj Početnik

A se da kako - tako kot na Androidu - SIOL TVIN usposobit zadevo na Enigmi2(HD800SE)?
    To pa zato ker imam Siol TV naročen na enem priključku, na vikendu pa imam internet ampak brez naročene televizije.
    Na androidu dela ok, pa bi sedaj to rad na Enigmo spravil.

18. OldSkul

Ni varjante... Razen seveda, če imaš tablico oz. mobitel z HDMI izhodom. Potem bi lahko to priklopil na TV in gledal.

19. OldSkul

Je kej novga na tem področju? Kako si rešil zadevo humaxboy?

20. humaxboy

humaxboy Učenik

nič ni novega, ker IPTV gledam tako malo, da tako kot dela je čisto ok. če bi mi nekdo pomagal pri novih mipsih bi še morda probal, tako pa nažalost ni cajta, otroci vzamejo svoj davek.

Humaxboy

Share This Page