1. Welcome to brand new satellite community! Join now if you want to enjoy in discussions and participate in contests where you can earn awards.
    Dismiss Notice

Kako na lahek in poceni način pridobiti TNT-SAT kartico za 15EUR

Discussion in 'Vse ostalo o SAT TV' started by OldSkul, Feb 13, 2012.

1. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

Jaz sem to informacijo našel in tudi izkoristil že avgusta, pred časom pa so o tem pričeli govoriti tudi na novisf forumu :) Malo z zamikom torej. Pa sem se odločil, da napišem kratka navodila tudi tu. Mogoče pa bo koga TNT-SAT kartica zanimala, omogoča namreč gledanje tako SD kot HD kanalov, doba trajanja je 4 leta! Plača se enkraten znesek, 15EUR. Za plačilo poterbujete kreditno kartico.

Mogoče se zdaj sprašujete, kako je možno kar tako zlepa dobit TNT-SAT iz Francije, a nimajo nobene kontrole?! Očitno ne... Pa pošte očitno dobro opravljajo svoje delo, kajti pisma, kljub čudnemu naslovu, vedno znova najdejo pot k naslovniku.

Povezava:
    http://renouvellementcarte.tntsat.tv/saisie-coordonnees

Kako izpolniti obrazec (povzeto po novisf forumu, ker se mi je zdelo dokaj pregledno):

Nom: Vaše ime
    Prenom: Vaš priimek
    E-mail: Vaš e-mail naslov
    Telephone: Neka naključna telefonska številka, ki pa mora biti francoska
    N° et voie: Sem napišite ulico s hišno številko (obvezno) + lahko tudi poštno številko ter kraj (ni obvezno, jaz nisem tega napisal, pa sem vseeno dobil)
    Complement d'adresse: Sem napišite Slovenija v francoščini - LA SLOVENIE
    Code postal: Sem je potrebno vpisati poštno številko nekega francoskega kraja. Jaz sem vpisal 75116

TNTSAT kartico lahko bere samo OScam, če pa emulator uporabljate samo za gledanje, pa morate uporabiti ali OScam ali CCcam 2.3.0. Starejše verzije CCcama ne podpirajo TNTSAT - slika je samo črna, ker je dolžina ECM daljša (nekaj takega). Sam imam delujoče nastavitve za to kartico.

2. Gogo

Gogo Zlatna sredina

Cool......mogoče bom naredil to, ko se na hitro naučim francosko :thumbsup:

Drugače pa da nekaj ponujajo brez kontrole.....ccccc

3. thor

thor Početnik

4. svarog

svarog Moderator Staff Member

je komu kak kanal zanimiv s tega paketa?

Share This Page