1. Welcome to brand new satellite community! Join now if you want to enjoy in discussions and participate in contests where you can earn awards.
    Dismiss Notice

Kako povezati oscam z oscamom?

Discussion in 'Oscam' started by OldSkul, Dec 24, 2010.

1. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

Če kdo želi informacije o tem kako povezati oscam z oscamom, naj pove in bom dal na net ustrezne datoteke in razlage :)

2. barracuda

barracuda Početnik

ja seveda saj takšne stvari vedno prav pridejo!

3. OldSkul

Evo, tukaj je. Kratke razlage sem dodal kar v datoteke. Ena mapa se tiče serverja, druga pa klienta. Klient ima tudi že vključen dvbapi, da lahko gledaš TV.
    Uporabljen protokol je camd35 (UDP), ki je najboljša in najhitrejša možna rešitev za oscam-->oscam povezavo!

Attached Files:

4. OldSkul

barakuda, si zrihtal povezavo? Kak deluje?

5. barracuda

barracuda Početnik

Zaenkrat uporabljam oscam kot cccam server in klient.Ker je z novimi verzijami kar nekaj problemov in ker sem totalno nov z oscamom še vedno iščem najboljše nastavitve,ko mi to rata bom kolegu naštimal oscam za lokalno uporabo.Verjetno po novem letu. :)

6. OldSkul

oscam kot cccam server je kr kompleksna zadeva. Sam vsekakor ne mislim v celoti prešaltat na oscam.

7. thor

thor Početnik

kako pa vpišeš podatke da se povežeš z nekom ki ima dyndns adreso

8. OldSkul

lokalni IP zamenjaš z dydns naslovom? A to ne dela? Sam še nisem probaval, tako da ne vem...

9. thor

thor Početnik

ok,
    se pravi če ti nekdo da linijo za oscam?kako zgleda linija?

ali obstaja kak programček za oscam ki ti kaže koliko kartic ecm time lokalne ... offline online ...

recimo kot cs studio od damir sata

Share This Page