1. Welcome to brand new satellite community! Join now if you want to enjoy in discussions and participate in contests where you can earn awards.
    Dismiss Notice

Kratek opis HD sprejemnika pri TotalTV

Discussion in 'Narocniski paketi' started by OldSkul, Oct 8, 2011.

1. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

Vir: http://slo-tech.com/forum/t426446

2. svarog

svarog Moderator Staff Member

več kot odličen review. ponavadi se naredi še povzetek + in - ampak tukaj? :)

3. space

space Zlatna sredina

sigurn je dober zaščiten za firmo
    navadna kanta pa za uporabnike hehe :thumbsup:

4. thor

thor Početnik

zakaj prodajajo take jajca

5. Gogo

Gogo Zlatna sredina

....ker so kure....drago ti prodajo jajca, pokljukajo ti še zadnje drobtinice, ki jih imaš ko pa kaj rabiš se ti poserjejo in odletijo :thumbup:

6. space

space Zlatna sredina

za njih je važno da so zaščiteni,ti pa da imaš sliko na tv drugo jih ne briga!

7. mirko53

mirko53 Početnik

Bi se ne mogel strinjati glede Totalovega HD sprejemnika!Približno ni tako slab kot ga nekateri hočete prikazati(ker je Totalov? ?( ) in na SD kanalih ima boljšo sliko od VU+!Tudi dobro izgleda in izdelava je boljša kot npr. pri Dreamboxu!
    Seveda pa je treba vedeti za kaj ta sprejemnik je in za kaj definitivno ni! 8)

8. barracuda

barracuda Početnik

Ne vem ali si spregledal prvo sporočilp,da govoriš neumnosti.

9. space

space Zlatna sredina

ziher bo tota ja lol 8| 8o

10. mirko53

mirko53 Početnik

Se oproščam, ker se očitno ne znajdem! ?(
    Kateri je tisti post, ki naj bi ga spregledal in v čem je sedaj neumnost, če imam drugačno mnenje? :wacko:
    Ponavljam:Totalov HD sprejemnik je dobro izdelan(neprimerno bolje kot navaden), v redu izgleda, tudi ponavljam, da ima dobro sliko in ton, se pa moramo zvedati, da gre v bistvu bolj za dekoder kot pa za klasičen sprejemnik.Je res pri preklaplanju nekoliko počasen in včasih tudi "obvisi", a ni nič strašnega.Kdor ne mara storitev Totala, jih pač naj ne koristi, pa mirna Bosna! Seveda pa naj ne pričakuje, da mu bodo plačljive storitve prinesli zastonj na krožniku.
    Vseeno bi prosil oba predhodnika za pojasnilo njunih postov! 8|

11. barracuda

barracuda Početnik

Tukaj je opis tega sprejemika ,da pa govoriš neumnosti sem pa mislil na to da primerjaš ta krš z drugimi HD sprejemniki kot so Dreambox ali pa Vu.

12. space

space Zlatna sredina

ja to je forum o linux sprejemnikih!

13. mirko53

mirko53 Početnik

Saj nisem jaz začel s to temo! ?(

V bistvu sem tudi jaz hotel povedati le to, da gre pri Totalovem sprejemniku za nekaj drugega.Čisto drži, da to ni ne DB, ne VU+ ali kaj podobnega, zaradi tega ga je treba ocenjevati z drugimi merili.Sam sem bil precej let lastnik Dreamboxov(in še zelo veliko drugih sprejemnikov od l.1989 dalje, ko sem imel prvega), sedaj imam VU+, a poleg tega še Totalov HD.Ponavljam, da ima na SD kanalih Totalov sprejemnik boljšo sliko od VU+, ta pa je boljši na HD kanalih.

Seveda pa Totalov HD(proizvajalec Kaon?) nima vseh možnosti kot jih nudijo Linuxovi receiverji, zato so v tem smislu direktne primerjave deplasirane.Ni pa zaradi tega še nobenega razloga ta receiver povsem popljuvati, ker zanič ni! 8)

14. svarog

svarog Moderator Staff Member

zanič je in pika :)

15. space

space Zlatna sredina

16. fatmir

fatmir Zlatna sredina

17. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

Kr nekej. Sicer pa, če nimaš še 13E, lahko gledaš samo tri HD kanale hahaha

Share This Page