1. Welcome to brand new satellite community! Join now if you want to enjoy in discussions and participate in contests where you can earn awards.
    Dismiss Notice

MaxTV ni več možno spremljati v neoriginalnih sprejemnikih!

Discussion in 'Narocniski paketi' started by OldSkul, Oct 6, 2011.

1. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

Od danes naprej so vsi kanali črni. Uvedli so še neko dodatno zaščito. Še malo, pa bodo vsi "balkanski" paketi omejeni samo na originalne sprejemnike. Žalostno!

2. space

space Zlatna sredina

balkanci so sami krivi za to, ker so zadeve razpasli okoli!

3. svarog

svarog Moderator Staff Member

misliš smo krivi, kaj smo pa mi?zahodnjaki? je pa res, da se je folk preveč hvalil, ampak mislim, da so izgubili kar precej naročnikov. bolše prodat 10 kartic pa se deli na 100 ljudi, kot pa nobene. jaz osebno totala niti ne rabim, ampak ne dam pa 20e za en drek ponudbo. v prodajo naj dajo samo kartice pa za 10e pa bo šlo v promet. kaj naj delam s tisto kanto od ttv. ko se bo nova generacija winmaxa-wifija dokončno razvila so opleli. no drugo leto bo telekom začel združevat parice+sedaj množično vgrajujejo vdsl2++ in bo nekje v prihodnosti vsak rovtar imel iptv.meni se je linija v dveh letih popravila iz 1m na 5m, odaljenost od centrale 4km.torej?vsi vemo zakaj imamo vuje,dreame...............................sky.......
    ali se motim?

4. konj

konj Početnik

MaxTV preverjeno spet deluje v cs, tocneje deluje v kpcs + nekatere majhne modifikacije so bile potreben pri RSA/BK.
    Zdaj kako dolgo bo to zdrzalo je vprasanje :)

5. space

space Zlatna sredina

torej je držalo da nimajo hardware modifikacije hehe
    upam da bodo tiho!

6. fatmir

fatmir Zlatna sredina

baje da ima max tv samo en mojster trenutno

7. space

space Zlatna sredina

saj total tv tudi :p

8. space

space Zlatna sredina

zakaj balkanci?
    vsak mulc je že kasiral za c linijo

vu+ mamo pa dreame
    nimamo pa sky kaj govoriš neumnosti... :)

9. svarog

svarog Moderator Staff Member

:) jaz imam vu+ z dvb c/t tunerjem, da me nebo kdo obtožil kakšne sive cone :)
    na balkanu mira nema,,,lude noči i cure

10. ffalkec

ffalkec Početnik

Mi lahko kdo svetuje - ko obrnem anteno na eutelsat 16e, mi poskenira ttv kanale, pa digialb kanale, pa se kaj, vendar pa nobenega od max tv. Kako to?

11. OldSkul

Si probal ročno vnesti frekvence od MaxTV? Nekatere so sicer šibke, samo od MaxTV so kar ok.

ffalkec likes this.
  12. ffalkec

ffalkec Početnik

Hvala za odgovor. Sem pravkar probal in mi nic ne najde. Očitno je antena slabo centrirana, samo cudno da mi najde ttv, digialb in par ostalih.

13. OldSkul

Hmm, kaj pa frekvenco Pinka, to loviš? Ta naj bi bila zelo slaba.

14. ffalkec

ffalkec Početnik

Ja, pink kanale najde ja. Bi mi lahko mogoče kdo, ki ima poskenirane max tv kanale poslal satelit listo, da si jo vržem v vu+. Moj mail kumino(at)gmail.com

15. ffalkec

ffalkec Početnik

Nevermind..., sem dal blindscan in je našel...

16. OldSkul

Share This Page