1. Welcome to brand new satellite community! Join now if you want to enjoy in discussions and participate in contests where you can earn awards.
    Dismiss Notice

nasvet za zunanji disk

Discussion in 'Enigma 2 sprejemniki' started by Gorazd84, Dec 29, 2011.

1. Gorazd84

Gorazd84 Početnik

pozdravljeni

prosil bi vas, če bi mi lahko svetovali kateri zunaji disk naj vzamem za dm500hd

vsak nasvet dobrodošel (če je možno pa še link k disku), ker se meni niti ne sanja kakšnega vzeti ?(

Najlepša hvalal

2. Gorazd84

Gorazd84 Početnik

našel sem disk:

Hello guest, Thank you for Register or you log to see the links!

in ohišje za disk:

Sedaj pa vprašanje. Če bi te dve komponenti kupil in sestavil,a bi bil dober za moj box??

P.S. SREČNO NOVO LETO

3. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

Zakaj ne kupiš kar kakšen WD prenosni disk? A je dražje slučajno, nisem nič gledal cene. Vem, da so diski v zadnjem času precej dražji, kot včasih, zaradi poplav seveda.

4. mirko53

mirko53 Početnik

in ohišje za disk:

Sedaj pa vprašanje. Če bi te dve komponenti kupil in sestavil,a bi bil dober za moj box??

P.S. SREČNO NOVO LETO
    Pravzaprav je za tvoj box dober vsak zunanji disk z ločenim napajanjem in ni prav nobene potrebe kupovati točno določen trdi disk in ga vgrajevati v ekstra kupljeno ohišje!Na Bolhi imaš poplavo tega!Elsat se pač ukvarja s prodajo SAT opreme in zraven ponudijo za vgradnjo še kak trdi disk in to je to!
    Click to expand...

• Gorazd84

Gorazd84 Početnik

Doma imam Seagate ST320005EXD101-RK 2TB, ki ima samo mini usb izhod. Kupil sem kabel mini usb na esata pa mi ga box ne prepozna. Je tu kakšna rešitev?

• Gorazd84

Gorazd84 Početnik

Končno mi je uspelo. Kupil sem ohišje, ki ima eSATA izhod in vstavil moj disk. Box mi sedaj zazna disk, vendar nevem kako uporabiti. Rad bi ga uporabljal za snemanje.

A ve mogoče kdo??

• Share This Page