1. Welcome to brand new satellite community! Join now if you want to enjoy in discussions and participate in contests where you can earn awards.
    Dismiss Notice

P2p Cs

Discussion in 'Cccam' started by svarog, Apr 10, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

A kdo iz tega foruma šera v to omrežje svoje kartice in kakšna je obremenitev?

Hja, sej boste težko kej povedal. Trenutno je problem segmentation fault, ki onemogoča normalno gledanje. Bo treba še počakat.

2. svarog

svarog Moderator Staff Member

nihče še ne šera nič. laufa en supernod z karticami payserverjev :)

3. OldSkul

Vsi pogovori o tem naj zdaj potekajo na atomic-cs forumu in preko ZS. Temo zapiram, ker se je vse skupaj nažalost spremenilo v brezplačno publiciteto za plačljivo CS storitev. Avtor tega programa za ni pripravljen plačati reklamnega oglasa na strani ali podeliti brezplačno licenco, čeprav je preko foruma pridobil kar nekaj "strank" in posledično tudi "prodajnih agentov". Ko sem sam zaprosil za brezplačno licenco, me je obtožil "freeriderstva" in napisal še marsikaj, med drugim tudi to, da bi bilo vse skupaj krivično do obstoječih donatorjev. Zdaj pa dela ravno to, za kar je menil, da ni prav in sicer ponuja brezplačne licence :)

4. OldSkul

Danes sem testiral tole P2P omrežje. Nažalost program trpi za segmentation napakami in to kar precej, tako da to bo treba porihtat. Sem pa probal DigiTV in ko je delalo, je delalo OK. Čakam na novo verzijo...

5. OldSkul

Testiram Sky UK. Nažalost dela slabo, šteka u 3pm - očitno sem naletel na slabo kartico, se zgodi.
    Digital+ dela na drugi strani popolnoma brez težav.
    ....
    Več pa ko pride nova verzija, ki naj bi bila bolj stabilna. Za skoraj zastonj CS je tole kar dobro.

6. fatmir

fatmir Zlatna sredina

Dela 1 min pa se zabije.....

zaenkrat je CCcam zakon

7. ufm

ufm Zlatna sredina

Zaenkrat enake izkušnje. Po nekaj momentih, ali minuti....

8. m76c

m76c Učenik

Da nekaj zastonj laufa in da bo popolno je skorajda nemogoče :))

Zaenkrat še nisem probal,morda 1x ko bo zalaufalo in res delovalo. Takrat pa ta stvar najbrž ne bo več zastonj.

9. fatmir

fatmir Zlatna sredina

Mene predvsem zanima če bojo deloval paketi iz ex-yu, ker ta tip zgleda da ve kaj dela.

10. svarog

Mislim, da se zavedate, da stvar še ni popolna. kolikor pa je meni znano ni daleč od tega. glede ex-yu pa tudi veste, da prav nikjer ne dela, vendar mogoče bo.

11. OldSkul

Fatmir, brezveze te to zanima, ker gre za izredno kvalitetne zaščite, ki še dolgo ne bodo prebite.

12. fatmir

fatmir Zlatna sredina

Pustimo se presenetit....

13. OldSkul

1.2.0.3 verzija deluje precej bolje. Trenutno ne morem še kaj več povedat, ker grem od doma. Se javim z več informacijami popoldne.

14. svarog

1.2.0.4 :) STABLE :) deluje perfektno. brez kakršnih koli težav :) yeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. tokrat uporabljena slika openpli.

15. OldSkul

Sem probal 1.2.0.3 in dela skoraj ok, en seg fault in pa enkrat se je zgodilo, da program ni več mogel prikazat slike, čeprav je še vedno deloval. Drugače pa za radovedne:
    ViasatHD, Polaris, MaxTV, TotalTV (itak) NE delajo.

Preklop med kanali je hiter, tudi pri tistih, ki imajo več CAID. To je zaenkrat to. Ko pride nova verzija, spet probam.

16. svarog

je kdo že poiskusil zadnjo verzijo 0.5

17. OldSkul

Sem probal in deluje stabilno. Kot že rečeno, zaradi request_mode = 1, se na vu+ boxih lahko zgodi, da se ob hitrem preklapljanju kanalov pojavi črni ekran, ki potem ne izgine. Je potrebno resetirat atomic-cs. Isto je pri OScamu in je rešitev samo štelanje request_mode na 0. Potem pa seveda preklapljanje ni več tako hitro ;) Očitno je atomic-cs baziran na oscam?

Me je pa presenetilo cukanje pri Cyfra+ kartici :S Nič, grem nazaj na svoj server. Ta teden pričakujem, da mi pride sky it kartica :thumbup:

18. svarog

pomoje ni baziran na ničemer, verjetno je tip spisal iz nule. sky si kupil? kje daš ti tist na 0

19. OldSkul

V atomic.conf so recimo tele vrstice enake kot pri oscam:
    [dvbapi]
    enabled = 1
    boxtype = dreambox
    user = localuser
    request_mode = 1

Tisto 1 spremeniš v 0. Jaz nisem probal, ampak bi moral delat.

Sky IT sem nabavil ja. Series+cinemahd paketi

20. fatmir

fatmir Zlatna sredina

Jest sem šel na pli image pa mi končno dela atomic tako kot treba. Vse skupaj je zelo stabilno in nič trzanja slike. Tudi sky ita gre brez zatikanja trenutno.

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page