1. Welcome to brand new satellite community! Join now if you want to enjoy in discussions and participate in contests where you can earn awards.
    Dismiss Notice

Cloud ibox2

Discussion in 'VU+ sprejemniki' started by nini1, Dec 22, 2013.

1. nini1

nini1 New Member

Ker ta box dela z enakim imageom kot vu+solo2 sprejemnik sem ga dal v to sekcijo.
    Ni tisto kar so Kitajci pisal da bo not. Približno je. Vsega pa po malem manjka.
    Je nabor od xp1000.
    Drugače slika je zelo lepa. Tudi glas na IP TV lepo dela. Na dreambox 800 hd se je zatikal ob menjavanju kanalov. Tukaj tega ni.
    Me pa nekaj zanima. Ali obstaja kakšen media player. Lepo žene mkw filme s srt podnapisi.
    Ampak smola pa taka da ni šumnikov. Kako nastavt da bi delal šumniki. Al obstaja kakšen player kjer podpira šumnike. Extreamer mi hodi odveč na polici.Ker ta sprejemnik je res VU+solo2 v malem.
    Aja naložen je OPENPLI 4.0

2. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

Vsak podnapis moras predhodno odpret v notepad++ ter spremenit encoding v UTF without BOM. Vecina ce ne kar vsi podnapisi pri nas so kodirani v ANSI, kar je napaka ...

Sent from my HTC One

3. nini1

nini1 New Member

heh popravlam samga sebe. MKW v polni resoluciji ne dela.Šteka vse slika in glas.

4. nini1

nini1 New Member

A mogoče VU+duo2 dela MKW v polni resoluciji HD 1080

5. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

Imam duo2, pa se nisem probal 1080p filma, ker enostavno ne vidim take prednosti pred 720p, pa se hitreje se mi presname. Bom pa probal, da vidim, ce so kaksne tezave

Sent from my HTC One

6. nini1

nini1 New Member

Daj prosim probaj ko boš mel čas.
    Maš prav saj na oko skor ne opaziš razlike med 720p in 1080p
    Me žene ta VU+solo2. Čim bo dost € ga takoj kupm.

Share This Page