1. Welcome to brand new satellite community! Join now if you want to enjoy in discussions and participate in contests where you can earn awards.
    Dismiss Notice

Datoteke v /hdd/movie/ večjih od 2GB ne vidim na računalniku

Discussion in 'VU+ sprejemniki' started by ufm, Dec 19, 2010.

1. ufm

ufm Zlatna sredina

V VU+ DUO imam hdd, ki ga uporabljam za snemanje. Vse datoteke vidim v FILEBROVSER, pa seveda tudi na seznamu posnetkov. Vse tudi deluje, kot mora.

Ne razumem, zakaj večjih datotek od 2GB ne vidim na računalniku??? Na primer za nek posnetek vidim datoteke tipa *.ap *.sc ne vidim pa video datoteke.

Na računalniku imam Win 7.

Nek posnetek sem želel skopirati na zunanji disk, pa ga niti ne vidim na računalniku :-( Help

2. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

men dela normalno. Je pa res, da sem že šel na 1.0 openpli, kjer mi dela mreža normalno.

Probaj nadgradit preko menija na najnovejšo verzijo 2.0 in probaj še enkrat.

Imam pa isto win 7 btw.

3. ufm

ufm Zlatna sredina

Pravkar posodobil. Še vedno na PC ne vidim datotek, ki so večje od 2GB.

4. Gogo

Gogo Zlatna sredina

5. ufm

ufm Zlatna sredina

Po moje bodo tole morali rešiti s popravki v OpenPli 2.0. Vidim, da se teh datotek, ki so večje od 2GB niti ne vidi na multimedijskem predvajalniku Oplay!, ki je v drugi sobi.

6. Gogo

Gogo Zlatna sredina

Jep potem pa je res velik bug v VU+, bodo ze enkrat resili zadevo :thumbup:

7. OldSkul

no, lahko potrdim, da na 2.0 zadeva ne dela.

8. OldSkul

upsala, v današnji verziji pa že dela normalno. Carji so ni kaj, hitro zrihtajo :)

9. Gogo

Gogo Zlatna sredina

No to pa je res bilo hitro popravljeno pa se v prazničnih dneh......za nekatere "božično darilo" a ne ufm?

10. ufm

ufm Zlatna sredina

Ojla! Božično darilo z napako :-((( Sem posodobil OpenPli sliko preko menija. Nadrgradilo je 35 paketov in me na koncu vprašalo za ponovni zagon. Sem potrdil, sedaj pa se mi VU+ ne postavi - samo obstoji na začetni modri sliki OPEN PLI. Naj sedaj nadgradim preko USB? Bo potem spet treba nameščati vse vtičnike??? Backup sem naredil. Kaj sedaj? Prosim za nasvet.

11. OldSkul

ja, zdej je blo treba nanovo namestit.

Skratka, nanovo namesti in bo :)

2.0 je pač še v razvoju in včasih treba namestit na novo.
    So pa tud najnovejši gonilniki izpred par dni, notr.

12. ufm

ufm Zlatna sredina

Hvala za nasvet. Sedaj je vse OK in tudi datoteke večje od 2GB vidim!

Share This Page