1. Welcome to brand new satellite community! Join now if you want to enjoy in discussions and participate in contests where you can earn awards.
    Dismiss Notice

Edision argus PINGULUX

Discussion in 'Ostali linux sprejemniki' started by fatmir, Feb 14, 2011.

1. fatmir

fatmir Zlatna sredina

Linux os in Enigma 2

Cena:169e

Sistem
    Glavni procesorr: 450M Hz based CPU
    Flash spomin: Nor flash: 8MB X 1 ; Nand flash:512MB X 1
    DDR SDRAM: DDR2 128MB x 2

2. Gogo

Gogo Zlatna sredina

Zanimivo...... :thumbsup:

pa resolucijo 1080p podpira......nice :D

3. fatmir

fatmir Zlatna sredina

Samo še podpora s strani PLI - teama, pa bo super zadeva, čeprav so neke kritike de ni pravi procesor za cccam. Verjetno de avtor CCcam-a razviva samo na enem procesorju.

4. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

PLi ne bo tega podprl, sem zihr.

Niti nimajo podpore za VU+ SOLO...

5. sidney70

sidney70 Učenik

pa celo 6000 prostih mest za programe .... ce mas 2 glavi je dovolj ... kar je vec pa premalo ... sem mel doma na testiranju edisona in mi ni bil vsec ... pocasen, ko sem dal skenirat kanale je pa zaribal ... mam 6 LNB-jev in je zanj cisto prevec ... skoda, ker bi bil drugace zelo primeren sprejemnik ....

6. fatmir

fatmir Zlatna sredina

Sidney70,

kateri Image si imel, a CCcam deluje v redu.

7. fatmir

fatmir Zlatna sredina

V pričakovanjo sem enga edision pingulux. Ima kdo tole zadevo doma. Zanima me kako poteka instalacija E2 image in kateri image da bo delalo še kaj zraven.

8. sidney70

sidney70 Učenik

mel sem ga na testirnju par dni ... nimam pojma kaj je blo gor, vem pa, da cccam dela, ampak bolj cudno ...odsvetujem
    lpm

9. pingvin

pingvin Početnik

cccam dela brez težav in sicer preko OSCAM-a...In še nekaj novega, sedaj je v pingulux verziji 1.2.41 v PLUGIN-u celo podpora za SPCS, kateri ima v meniju že vgrajen testni račun, katerega je možno registrirati in deluje celih 30 dni brezplačno. Trenutno na tem strežniku še ni kakšnega velikega števila uporabnikov tako, da zadeva tudi deluje. Je pa možno dobiti račun tudi za 6 ali 12 mesecev...Kdor misli da da cccam ne deluje pa si lahko pri meni v živo ogleda zadevo.

Za Sidney70
    Na kateri verziji SW in kateri verziji OSCAM si testiral? ( Sidney70)

p.s.
    Sicer svetujem uporamo zelo stabilna verzija 1.2.31, kjer ni težav s podnapisi, 1.2.41 ima na žalost bug pri podnapisih...

10. fatmir

fatmir Zlatna sredina

No, uspel sem naložit HDF_Amiko_v1.2_20.11.2011, druge mi pa ne pusti naložit. Image je podoben kot AAF oziroma vsaj na videz identičen. CCcam 214 pa zaenkrat deluje brez problema, če ne še bolje kot pri vu+ ki imam 2.30. Edino slika na tv-ju je absolutno boljša pri vu+.

Share This Page