1. Welcome to brand new satellite community! Join now if you want to enjoy in discussions and participate in contests where you can earn awards.
    Dismiss Notice

Najboljše liste kanalov za Enigma2 sprejemnike

Discussion in 'Dreambox sprejemniki' started by SatAdmin, Aug 7, 2010.

1. SatAdmin

SatAdmin Guest

2. ufm

ufm Zlatna sredina

Pozdravljeni vsi stručkoti in ljudje dobre volje!

Danes sem kupil VU+ DUO. Sicer že nekaj dni prebiram forume in evo prvo vprašanje. Kako se ta lista kanalov prenese v sprejemnik?

Sicer mi še nič ne lovi, ker imam pokvarjen motor. Vseeno pa se že trudim s spoznavanjem.

LP

3. OldSkul

OldSkul Guest

dreamboxedit 4.x.x uporabiš. Mal preber na forumu, smo že govorili o tem. Mislim da v dreambox sekciji.

4. ufm

ufm Zlatna sredina

Sedaj sem našel VU+ Control Centre Version 0.2 Beta by Lee Hudson - in uspel naložiti programe. WAW, pa to ni res, kaj še vse ta VU+ Control Centre omogoča!!!!!
    :)))

... upam, da kmalu dobim nov motorček, ker mi stari trokira in sploh ne zavrti, kamor naj bi :(

Sedaj imam motor od SatControl model SM3D22 , sedaj pa sem naročil: DARK MOTOR. Povezava: http://www.darkmotor.co.uk/

Upam, da bo OK.

5. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

6. barracuda

barracuda Početnik

Zame so liste od Venta zelo uporabne in tudi update-ane so kar ažurno. ;)

7. ufm

ufm Zlatna sredina

Jaz imam doslej edine izkušnje z listo od Don@ - za motor. Sem zadovoljen, vendar ne vem, če se vseeno splača menjati na kaj drugega. Je kdo primerjal zgoraj omenjene liste z Don@-novimi listami? Verjetno se potem tudi vse številke programov zamenjajo. Za nekatere programe sem se navadil vtipkati številko, to se potem verjetno vse spremeni.

8. OldSkul

Vse so boljse od dona, ker so res azurirane. Dona ma dost nedolujoc.ih kanalov

9. ufm

ufm Zlatna sredina

Naložil sem listo od "Vhannibal Edit Palco E2 Motor 19.02" in nato še "@vento_moto_Enigma2_42E-30W 19.02".

Pri obeh mi je pri satelitu 15,8°E vse kanale napisalo v sivi barvi in ničesar prikazalo. Prav tako so bili v sivi barvi (in nedelujoči) pri listi od venta še vsi programi na satelitih vzhodneje od 42°E.

Ko sem vrnil nazaj listo od "Motor 75E-30W Don@ - E2 - 01.02.2011" mi spet deluje vse. Zame je lista od Don@ še vedno najboljša in upam, da bo nadaljeval z občasnimi posodobitvami.

10. OldSkul

Kot vidis je vento lista samo do 42e.

Glede 16e je pa tako, da bi moralo v resnici biti 15.8. To jaz spreminjam v dreamset programu.
    Trenutno nisem za pcjem tako da ne vem povedat kaj tocno je potrebno storiti.

Share This Page