1. Welcome to brand new satellite community! Join now if you want to enjoy in discussions and participate in contests where you can earn awards.
    Dismiss Notice

Navodila za namestitev DVB-T ključkov na OpenPLi!

Discussion in 'Dreambox sprejemniki' started by OldSkul, Feb 19, 2011.

1. jerry2

jerry2 Početnik

Kaj mi pa svetuješ, stari VU DUO ali ET 9200? Neobvezen nasvet seveda, ne bom prišel na forum in ti rekel kako si mogel tako svetovati ;-)

Imam pa še DM7000, me zanima če bi morda na tega delal. Samo nima dovolj procesorske moči za MPEG4, kajne?

UPDATE: Zdaj sem dal pa ponovno gor SIF Image Koala in mi je zaznalo tuner in kanal! JUHUUUU... Edina težava tega imaga zgleda pri meni da je to, da tisti mali trak koliko je še do konca oddaje ko EPG deluje, prekrije ime kanala ko pač brskam med kanali. Sem poskusil druge skine, pa je enako. Pri pLI je tako da je najprej tisti trak mali, potem je pa ime kanala in kratek EPG na listingu, tu pa tisti trak prekrije Ime kanala, manjka levi padding, če se izrazim po Web-geekovsko ;-)

2. beli1910

beli1910 Učenik

No da se se jaz oglasim.
    Kupil sem tole zadevo cist brez razloga sproti.

Kolikor sem skuzil,na linux reciverju potrebujem tele drivere-RTL2382U
    Pa ce kdo naleti na iste naj jih kar postavi semle.
    Drugac sem obrnil cel net,vse panele,tudi cez dtt-italy plugin sem poskusal,ampak na dremboxu 800se ferrari sim ni sans.

Attached Files:

Share This Page