1. Welcome to brand new satellite community! Join now if you want to enjoy in discussions and participate in contests where you can earn awards.
    Dismiss Notice

OpenRSI slika za vse AZBOXE - temelji na OpenPLi

Discussion in 'Azbox sprejemniki' started by OldSkul, Mar 13, 2012.

1. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

Zanimivo, da čedalje več ekip prehaja na enigmo od OpenPLi. OpenPLi je pač zakon :thumbsup: 8o

http://openrsi.rsi-images.org/

Predvidevam, da se bo priljubljenost teh mlinčkov le še večala.

2. svarog

svarog Moderator Staff Member

glede unota lahko iz prve roke povem, da je blackhole svetlobna leta pred vsemi.

3. OldSkul

a misliš rečt, ZA vsemi :)

Sam predvidevam, da bodo tudi oni kmalu prešaltali na openpli enigmo, kajti trenutno oni uporabljajo uradno VU+ enigmo oz. po njihovo dvbapp. Težava tega pa je, da se ta enigma POPOLNOMA nič ne razvija. Dokler je bila E2 od dreamboxa še dostopna, je tudi VU+ nadgrajeval svojo enigmo, ko pa je DM zaprl dostop do njihove enigme, je VU+ verzija popolnoma obstala. Tako je notri ogromno nekih pomankljivosti, ki ne bodo NIKOLI odpravljene. VU+ bo kmalu pač prešaltal na XBMC.

OpenPLi pa se nenehno razvija, vsak dan/teden/mesec nove novosti in popravki. Trenutno openpli uporabljajo že ekipe kot je SiF, AAF, VIX in verjetno kmalu še kakšna.

BlackHole je pred vsemi samo po skinih, pa še to imaš Army SmopePro skin na OpenPLi serverju.

4. svarog

probal vse slike in je bh najhitrejši in najbolj stabilen. daleč pred vsemi. imajo tudi najbolšo podporo. z openpli sem imel same težava, je pa res, da je vsak dan nov relis. za mojo trenutno potrebo (torej lista,cccam in par pluginov ki jih rabim) bh najjači :) sama hitrost je neverjetna. pli pa dela počasi in kdaj pa kdaj vklopi green screen :)
    ima tudi veliko bolj pregledne barvne gumbke :)
    misliš, da bh ne dela z vu+ skupaj na novem projektu. bh je kot bratsko podjetje :) saj tak občutek sem dobil. glede porodnih težav unota, je bh imel zmeraj prvi popravke in na openpli forumu pomagajo ljudje z bh in še sprašujejo jih zakaj :) poglej odgovor plijeva podpora je porazna
    bomo videli, kaj bo čez čas. vsem uporabnikom unota pa predlagam da poskusijo bh in vse druge. objubim,da se boste vrnili na bh

5. OldSkul

Ja, vsak ma svoje mnenje itak. Jaz po verjetno dveh letih uporabe OpenPLi, nimam nobenih težav. Redkokdaj, da dobim GS, se sploh ne spomnim, kdaj sem ga nazadnje dobil.

In pa popravek. Na OpenPLi pomagajo ljudje iz BH samo v temi OpenWebif, drugače jih pa ni nikjer drugje vidt. Vem, ker sem dejaven član na njihovem forumu. BH drugače bolj skrivajo svoje znanje, kar je vidno tudi po tem, da njihova koda ni odprta. To pa tudi ni dobro ;)

6. svarog

poglej si teme o fpga :)

7. OldSkul

8. svarog

ravno preizkušam. da ne bo kdo zamešal bh in bp sta popolnoma drugačni sliki. obe izdaja bh in bo verjetno vzporedno fural kar obe. poročam kasneje.

skini z bh ne delajo na bp, zaradi različne kode.
    vgrajen je update slike :)

9. hansmayer

hansmayer Učenik

Zakaj mi Azup 2.1.6 napiše da kernel ni ok ...ko hočem nardit back up na softu-RSI team-openpli 17.7.12.
    1.Ali mi ne menja kernela....
    2.Ali pa kaj druzga...

10. OldSkul

Zakaj ne daš gor OpenAzbox prerelease 2? To je prava stvar!

11. hansmayer

hansmayer Učenik

Sory ..Ampak mam Elite....!Open pli ni še..Štekanje ..Vžge se vsakič osmič.Dal nazaj RTI 1.7...

Share This Page