1. Welcome to brand new satellite community! Join now if you want to enjoy in discussions and participate in contests where you can earn awards.
    Dismiss Notice

P2p Cs

Discussion in 'Cccam' started by svarog, Apr 10, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. svarog

svarog Moderator Staff Member

do samega načina zagona in tudi kasnješega delovanja sem rahlo skeptičen :) no mogoče, pa bo uspelo?

2. zmelkoow

zmelkoow Početnik

Ne vem, glede na to, da je treba plačati 25E za dostop do samega plugina....
    ...bo treba očitno riskirat če bomo hoteli videt ali res deluja, sicer pa kar je v rangu gajbe piva niti ni tak problem...

3. svarog

si se odloču?tko kot je zamišljeno je ql.

-ker boš zmeraj dobil najbljižjo kartico
    -če boš hotu kaj deliti boš lahko, ni pa nujno
    -omrežje se bo stalno večalo
    -z plačilom 25e dobiš lifetime dostop. kasneje bo verjetno public. vse je le teorija. ljudje bodo morali zaupati,stvar bo morala biti stabilna,saj je p2p
    -stvar dela preko njihovega posebnega plugina in zraven lahko brez skrbi uporabljaš tudi payserver ali pač privat server-cccam,oscam....

sam nimam pomislekov glede zagona,kar malo moti je teh 25e za betatesterje, ker moraš plačati za nekaj,kar niti videl nisi.ampak zagon,pač mora biti :)
    v opozorilo,kdor bo plačal ima lahko en key na enem sprejemniku,,če nodi v omrežju vidijo 2 ista, bo to ban :)

4. nikonja

nikonja Početnik

meni se sliši to good to be true plus to kako vemo da ni scam- da ne bo čez par mesecov tip samo pobral denar in zginil.
    Če bi vsaj obstajala opcija za kakšni manjši znesek in testiranje za en teden, mislim da nebi bil problem pol plačat tudi več, če zadeva resnično funkcionira.

5. svarog

hja res je, vendar vsaka stvar je 1x prvič :) sam se še odločam, pa ne gre se ravno za denar. stvar verjetno ne bo 100% in bo bolj kot rezerva c linijam. saj kasneje bo free. moraš vedet,da je to sedaj beta. in dvomim,da bo zanalašč opustil projekt,ker je res perspektiven. verjetno je šlo ogromno ur dela v to in še več dela bo sledilo. je pa vsekakor zanimiv koncept. poberi denar najprej :)

6. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

Taki projekti so najprej free, šele potem se računajo. Dejansko moraš zdej plačat za beta dostop, to se mi zdi popolna bedarija.

7. fatmir

fatmir Zlatna sredina

Od kje narodu vse te ideje.... :D

8. fatmir

fatmir Zlatna sredina

Se prav eno kartico ponudim in dobim kar je gor vse. A je obvezna kartica? Al je tud pay?

9. svarog

nerabiš deliti nič. lahko samo jemlješ. ampak je trenutno potrebno plačati 25e za beta dostop, ki pa je lifetime. kasneje 1x naj bi bilo tudi free.

10. zmelkoow

zmelkoow Početnik

Evo, sem se odločil riskirat teh 25E. Preko monete sem kupil paysafecard in poslal pin adminu. Dobil sem že svojy key, sedaj čakamo še na release....

11. ufm

ufm Zlatna sredina

Torej to še ne deluje tudi če plačaš? Kdaj pa bo?

12. svarog

tisti, ki ste prejeli kjuče, ali že deluje?

13. zmelkoow

zmelkoow Početnik

LP!

Dobili smo zaenkrat še čisto alfa verzijo, ki še ne delji ključev in se ne kači na cccam. Samo toliko da se vidi če plugin starta in če se povezuje....
    ...bom obveščal če se bo kaj pretresljivega dogajalo....

14. svarog

ja tudi meni deluje ok :) 1x jutri bo podpora emulatorjev dodana.

15. nikonja

nikonja Početnik

ajde super da ste se odločila za nakup. Če vam ni problem bi bil hvaležen kako zadevca napreduje ker so infor. na njihovem forumu zelo skope.

LP

16. svarog

stabilnost je ok. to je tudi sedaj še globoko beta in bo potrebno verjetno še veliko ur.

17. fatmir

fatmir Zlatna sredina

Še zmeri čakam........... X(

18. svarog

ja en čas traja, jutri boš mel ziher :)

19. fatmir

fatmir Zlatna sredina

No men je tud zalaufala komunikacija....

20. svarog

stvar je malo zastala, čakamo nov relis :) samo omrežje pa je izredno stabilno in je on-line skos. se je še kdo opogumil tvegati 25e.

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page