1. Welcome to brand new satellite community! Join now if you want to enjoy in discussions and participate in contests where you can earn awards.
    Dismiss Notice

P2p Cs

Discussion in 'Cccam' started by svarog, Apr 10, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. fatmir

fatmir Zlatna sredina

čaki, pride ena verzija popravljena,.... Sam imam sicer cccam pa mgcamd za ex yu področje....

2. nikonja

nikonja Početnik

Ma ta forum je kar smešan ratal res in to se bo končalo prej kot so mislili ker je celi nastop tega tipa mim po meni !

3. fatmir

fatmir Zlatna sredina

ipkg file je sedaj, nova verzija in zadeva deluje....

4. fatmir

fatmir Zlatna sredina

dela tudi polaris

5. ufm

ufm Zlatna sredina

Ali lahko kdo napiše vodič za "telebane", kako atomica namestiti? Sam se z njim nisem ukvarjal že mesece.

6. savic7

savic7 Učenik

tisti .ipkg file transferas v /temp folder ter instalas preko telneta
    cant get more simple than that :)

drgac mas pa v temi 'ipkg for mipsel'
    vse opisano

7. ufm

ufm Zlatna sredina

Sem danes sprobal namestitev. Je šlo brez težav in CELO DELUJE (ne vse, pa vendar).

8. savic7

savic7 Učenik

Lite verzija released

9. nikonja

nikonja Početnik

In Atomic je postal payserver !!!

Res ni bilo za pričakovat ane :D ampak vse pohvale tipu ker je to vrhunski izrežiral !!!

10. svarog

svarog Moderator Staff Member

Nevem, če je bil ravno to njegov namen, vendar je bilo zanimanje premajhno- pre malo denarja. Glede na to, da je vloženih ogromno ur dela, lahko pa da se motim. Vendar te dve linije, ki smo jih dobili, delujeta fantastično. Sedaj pa počakajmo, kaj se bo zgodilo z sky-em!

11. savic7

savic7 Učenik

svarog kaj pa sploh deluje s tem 2 linijam, ki nam jih je poslal ?

12. nikonja

nikonja Početnik

SKY UK dela kar ok, ostalo pa fuuuul šteka, vsaj pri meni !

13. svarog

Prej mi delovalo vredu, sedaj ne.

14. nikonja

nikonja Početnik

Pri meni trenutno dela od HD paketov, Sky UK, Cyfra, Španci. Nemci preeevisok ecm tko da je negledljivo, francozi in Sky Ita čist mrtvi... me prav zanima koliko ih bo plačalo ko im potečejo ta 3 zastonj meseca...

15. svarog

Če prav razumem lahko še vedno uporabljaš atomic, itag pobira iste linije??

16. nikonja

nikonja Početnik

ja ampak samo preko cline katero je dal vsem za 3 meseca, tisti atomic kar si ga moral inštalirat že dooooolgo ne dela.

17. svarog

aja jaz sem mislil, da je ustavil samo razvoj, saj piše, da lahko uporabljaš atomica. si ziher, da ne dela??

18. nikonja

nikonja Početnik

meni ne dela, včasih se pokaže slika na kakšno sekundo in to je to ( baje je največi problem ker nobeden ne šera kartice, on svoje ne daje več not).... ampak če prebereš med vrsticam na atomic forumu mislim da je fokusiran zdaj na ccam.

19. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

Zdej je res postal payserver, samo stran cccam.me treba pogledat, pa je vse jasno.

20. nikonja

nikonja Početnik

In je zdaj konec Atomica.... fajn je nategnil vse, nabral dnar in to je to !

Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page