1. Welcome to brand new satellite community! Join now if you want to enjoy in discussions and participate in contests where you can earn awards.
    Dismiss Notice

Sunray SR4 Trojni Tuner (KLON)

Discussion in 'Enigma 2 sprejemniki' started by zlatko69, Mar 3, 2012.

1. zlatko69

zlatko69 Početnik

2. svarog

svarog Moderator Staff Member

prenehaj s temi kloni dremov :)) combo player :)) kateri team, ga je pripravljen soportat? kakšna je cena? ip tv podpora je? opiši malo to čina čudo. pa nimam nič proti kitajcem, samo tele wannabe, me pa jezijo.

3. zlatko69

zlatko69 Početnik

Če bi ga videl in sprobal bi mogoče govoril drugače,.Tunerju + wifi delajo v nulo,tukaj si pa lahko malo pogledaš kaj tukaj gori dela.
    http://www.dreamoem.net/showthread....m800se-SVN(105r4)-Sunray4-ramiMAHER-e3-ssl84b
    http://www.dreamoem.net/showthread....unray-sr4-Ver-010-r3-ssl84b-sim210-by-sat4fun
    http://www.dreamoem.net/showthread.php?1354-TSimage-1.0.0-Sunray-sr4-SIM2-ssl84b-Greek-mod-by-satgr
    http://www.dreamoem.net/showthread.php?700-GP3-Sunray-sr4-DM800se-Europe-sim2.10-ssl84b-by-sat-gr
    Bom pa res prenehal z pisanjem o clonih dreamov,saj vidim date to ne zanima.
    M ;) ed drugim verjetno še nisi slišal da cloni delujejo že dalj časa bolje kot originali.

4. svarog

pri nekaterih modelih so včasih res. pri nekaterih verjamem, da danes. vendar me moti predvsem videz :) drugače pa se itak dobi stabilno sliko in emulator skoraj za vsako škatlico. verjamem, da stvar deluje ok. poznam pa tudi kar nekaj ljudi, ki so imeli težave(ne s stem modelom). za ta model sem prepričan,da nima blindscan in še kaj se najde.

5. svarog

aja zanimiva podpora :) kolko si dal?

6. zlatko69

zlatko69 Početnik

230 evrov

7. svarog

se lahko tunerji menjajo? malo jih rabi s/c/t. kako je z iptv? multimedia?

8. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

Mislim da ne. To je fiksno vseskupaj. Mene najbolj moti pri teh klonih, da ne moreš dat gor dat brez skrbi zadnjo verzijo OpenPLi. Treba čakat, da nekdo na nekem forumu objavi shekano verzijo. To pomeni, da si odvisen od podpore majhne skupine ljudi ali celo posameznika. To ni tako dobro. Jaz sem imel dva klona, eden se mi je pokvaril, drugega sem pa skoraj takoj prodal naprej in takoj prešaltal na VU+DUO, ki je res odličen sprejemnik. Verjetno ga bom zamenjal konec leta, ko verjetno pridejo novi procesorji. To kar je zdej, je le malenkostna nadgradnja, CPU ima recimo še vedno 400Mhz. Še telefoni imajo 1.5Ghz dandanes, tle na sprejemnikih pa životarimo na teh počasnih čipih, da ne omenjam slabe podpore multimedijskim datotekam.

9. svarog

je kdo pomislil, kaj bi se zgodilo, če bi vsi kupovali klone :)

10. zlatko69

zlatko69 Početnik

Saj to je stvar vsakega posameznika kaj kupi, mora se pa proizvajalec potruditi da ti proda izdelek za primerno ceno,ne pa 2x preplačano.Ker če bi bili originali cenovno na nivoju clonov ne bi nihče kupoval kitajskih stvari,če pa nekdo prodaja kitajski izdelek z napisom made in germany za dosti večjo ceno potem se poraja vprašanje kaj kupiti.Mogoče boste morali malo preveriti kdo in kje se izdelujejo posamezni sprejemniki,tudi dreambox"original".
    Lp

11. svarog

dreambox so jajca in občutno precenjeni. in ni problem v kitajcih. saj clone delajo tudi turki.........problem je v razvoju.

12. sidney70

sidney70 Učenik

OldSkul dej razdeli tole temo na Xtrend in sunray

13. reju72

reju72 Početnik

a kdo ve kje se ta sunray lahko kupi, na bolhi eden sicer oglašuje vendar ne odgovarja na sporočila

14. OldSkul

Očitno noben ne prodaja (glede na to, da gre za klon dreamboxa, me ne čudi, saj smo v EU in Dreambox je iz Nemčije). Probaj najt kakšno drugo alternativo. Naročanje iz Kitajske pa odsvetujem.

Koliko je tvoj buđet?

15. reju72

reju72 Početnik

rabim nekaj takega - trojni tuner S/T/C, kaj svetuješ. Glede cene je pa tako, boljše če je ceneje kot dražje, seveda če je stvar dokaj kvalitetna

16. OldSkul

Če iščeš trojni tuner potem ni cenejše varjante, je vse precej dražje. Gigablue quad recimo, samo je 399EUR+dodatni tuner in si pri 429EUR+poštnina :D

Share This Page