1. Welcome to brand new satellite community! Join now if you want to enjoy in discussions and participate in contests where you can earn awards.
    Dismiss Notice

VTi image 2.4 VU+ Duo

Discussion in 'VU+ sprejemniki' started by Gogo, Feb 12, 2011.

1. Gogo

Gogo Zlatna sredina

Dobri dve uri nazaj je prisla nova USB verzija image za VU+, flash izvedba pa dobro uro nazaj

Malo je guzva na serverju ampak ni panike......

Popravkov je kar dosti, navali narod :thumbsup:

link

2. kokodix

kokodix Početnik

Instaliral in mi stalno frizne, ko grem na Vti cam ceter oz manage cam dobim zeleni ekrat smrti pomaga samo, da ga izštekam iz napajanja.

Lp

3. Gogo

Gogo Zlatna sredina

Hmmm....zanimivo.....

A si dal gor USB varijanto? In si namestil cam plugine preko TEMP mape torej *.ipk?
    Daj se na tov. nastavitve.....

Poročaj......načeloma ne bi smelo biti problemov kajti VTi image se namesti čisto na novo in ne prek update

Ali pa ga še enkrat flešaj!

4. kokodix

kokodix Početnik

Nalagal sem prek Usb. Came pa preko tmp.

Lp

5. space

space Zlatna sredina

še enkrat naložit pa na usb ključu ne sme bit nič druga kot image
    če po prvem nalaganju zmrzuje sam enkrat še povoziš pa bo ok
    to se je meni dogajalo tudi večkrat.

6. Gogo

Gogo Zlatna sredina

Tocno tak......pa ključek se preden skopiras gor image, pravilno sformatiraj (ziher je ziher).....ali pa se probaj z drugim ključkom(malo verjetno ampak za sprobat je) Jaz imam za to enga starega 128Mb je cist dovolj za image, kajti kak 4Gb ali več ni vec 100%.

Ce mas še kako kartico v sprejemniku jo tudi raje odstrani, za int. disk pa mislim da ne bi smel biti problem

Poročaj.....

7. kokodix

kokodix Početnik

Res, da sem imel na usb ključ še kaj gor pa kartico in hdd gor. Zaenkrat sem dal na povrnitev tovarn. nastavitev in več ni težav. Čudno mi je samo, da ni izbrisal liste in nobenih nastavitev.

Lp

8. Gogo

Gogo Zlatna sredina

Idi še enkrat z novo sliko prek, kajti liste in nastaviteh ne bi smel imeti......nekaj ni bilo dobro pri prvi namestitvi.....ziher je ziher

9. space

space Zlatna sredina

kako se zdaj ročno inštalira cccam ker so ga umaknili iz serverja?

10. Gogo

Gogo Zlatna sredina

Skopiraj *.ipk fajl v tmp mapo pa jo od tam zazeni(seveda preko sprejemnika).....

mam pa sam eno pitanje.......a je dovolj da skopiram CCcam.cfg, CCcam.channelinfo, CCcam.prio in CCcam.providers v etc mapo ali moram ročno namestiti CCcamConfig potem ko sem ročno namestil CCcam, isto velja za scam?

lp

11. space

space Zlatna sredina

to sem naredil vendar potem v cam manager ga ni trenutno sem zato na vix open pli 2.0 sliki
    glede tega ročnega vnašanja je boljša in bolj stabilna je od vti.

12. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

ja, vix ma to odlično rešeno. Ne rabiš skript, ampak samo glavno datoteko
    genialna rešitev

13. space

space Zlatna sredina

ja zato sem zdaj prešaltal iz VTi na ViX ker je tudi bolj stabilna od Vti se rada sesuje.
    Edino en dober skin mi še fali 8o

14. kokodix

kokodix Početnik

Imam vprašanje glede multiboota in dvbt usb sticka. Torej ali se da in kako naštimat meoboot in dvbt usb stick.

Lp

Share This Page