1. Welcome to brand new satellite community! Join now if you want to enjoy in discussions and participate in contests where you can earn awards.
    Dismiss Notice

VTi image in TP-link

Discussion in 'VU+ sprejemniki' started by fatmir, Dec 13, 2012.

1. fatmir

fatmir Zlatna sredina

VTi image deluje z tp-link TL-WN722N wi-fi usb ključem, ki stane ene 15eurov.

2. fatmir

fatmir Zlatna sredina

Dela na vseh novejših image-ih.

3. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

Zanimivo, da nekateri še vedno uporabljate VTi, ki je samo original image z drugim skinom in dodanimi nekimi novimi paneli. Že davno preživet koncept. Sicer pa hvala za info.

4. fatmir

fatmir Zlatna sredina

Dela tudi na black pool in black hole 179 ne samo na VTi-ju. Sam imam black hole 179, sam rabim en dober skin.

5. space

space Zlatna sredina

če je enostaven pa cam center deluje kar prek resiverja ni treba ročno nalagat. :)
    samo jaz sem še vedno na vti 3.1 ker vti 5.0 ima slabo sliko na HD

6. OldSkul

Probej vix al pa pli, bos videl koliko koristnih funkcij je dodanih. VTI je ze davno povozil cas ... Pri PLi tudi jaz sodelujem in sicer rihtam skine in pa urejam prevod.

7. space

space Zlatna sredina

no probal bom openPli da vidim
    daj link na forum kjer sodeluješ 8| :)

8. space

space Zlatna sredina

Sem naložil vendar je slika na hd kanalih slabša od Vti 3.1
    sem sprobal vendar sem šel nazaj na vti ker je kvaliteta slike neprimerno boljša.

9. svarog

svarog Moderator Staff Member

Daleč najboljši je blachole, se lahko pli skrije.(trenutno, par mesecev nazaj je bil pli boljši,pa prej slabši) seveda, je trditev napisana za uno-ta. Sprobal vse slike kar jih je in edino bh in pli si zaslužita +, s tem, da uno deluje najboljše na bh.

10. OldSkul

3.1 vti je se stari kernel predvidevam, zato verjetno sprememba v kvaliteti slike. Meni je kvaliteta ok oz. se s tem sploh ne ubadam. Ostali se tudi ne pritozujejo kakor berem. So vecji problem drugi hrosci, ki ocitno nikoli ne bodo odpravljeni, saj prihajajo njihovi sprejemniki. Nic zato, bo pac sel duo v pokoj :)

11. space

space Zlatna sredina

danes sem si naložil vti 5.0
    sprobal sem Black Hole ta slika je še le zakomplicirana,saj ne podpira CS je treba vse iskat po netu in ročno nalagat
    jaz ne vidim razlike v delovanju med vti,pli,vix

Share This Page