1. Welcome to brand new satellite community! Join now if you want to enjoy in discussions and participate in contests where you can earn awards.
    Dismiss Notice

VU+ ima očitno boljšo podporo kot DM

Discussion in 'VU+ sprejemniki' started by OldSkul, Nov 3, 2010.

1. OldSkul

OldSkul Guest

Zadnje cajte je za VU+ navoljo izredno veliko različnih slik. Da jih naštejem nekaj:

BLACK HOLE (dream elite), RuDream, TodoDream, AAF, Gigant, Power of Dream, PersianHD, HDFreaks, VIX, VTI, PLI, SIFTEAM

Če takole nahitr pogledam ima trenutno VU+ navoljo več kvalitetnih slik kot pa DM.

2. space

space Zlatna sredina

in katera slika je najboj zanimiva ?
    Sam imam naloženo od VTi.

3. OldSkul

OldSkul Guest

ti maš solo če prav vem. Probaj VIX za solo, ki je ravnokar izšel.

4. space

space Zlatna sredina

pre zakomlicirano,sem naložo VTI nazaj
    in pa še za povrh mi ne kaže ob preklopu programa ecm info ,ne spomnim se več kako to aktivirat.

5. Gogo

Gogo Zlatna sredina

Tudi sam se vseeno vstrajam pri VTI kajti ima najboljso podporo na forumih, najvec skinov in ostalih zadev......

6. space

space Zlatna sredina

pa ja najbolj enostavna je in razumljiva 8o

7. OldSkul

OldSkul Guest

menda je tud sifteam dobra, bo treba mal eksperimentirat začet. PLi je že boring :D haha

8. space

space Zlatna sredina

Hm ne zdi se mi smiselno menjavanje, ker moraš vse potem na novo konfigurirat.

9. Gogo

Gogo Zlatna sredina

Ja in tu je ponavadi ravno ta problem saj taki kot smo mi imamo zadevo nastavljeno in pošlihtano v nulo!

Potem pa se ti itaq ne ljubi vse na novo nastavljat saj si samo iz backup-a vzames in ze gledas.....

10. fatmir

fatmir Zlatna sredina

BH team naj bi delal sam za VU+. Za dreambox nič več.
    No money no funny.

Share This Page