1. Welcome to brand new satellite community! Join now if you want to enjoy in discussions and participate in contests where you can earn awards.
    Dismiss Notice

vu+ player za android

Discussion in 'VU+ sprejemniki' started by nikonja, Feb 20, 2013.

1. nikonja

nikonja Početnik

Vu+ Player for Android 2.1 and higher is now available on Google Play.
    It was developed with and for Vu+ users in mind but it should work with any receiver compatibile with Enigma2.

Some features:

- Internal video-player with OSD (On Screen Display). No need to download and install external video-player although many others are supported.
    - Multiple connection profiles. All receivers on your network can be added
    - Browse the EPG and individual channels
    - Manage timers (add, edit, delete) either from EPG or manually. This can be done even when away from home
    - Search EPG
    - Grab screenshots from live TV
    - Manage recordings
    - Send on-screen messages
    - Satellite signal strength meter for dish alignment and adjustment
    - Integrated help (English, Italiano, Deutsch)
    - Beta transcoding for Vu+ Solo2

2. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

Lahko rečem samo končno!!

3. nikonja

nikonja Početnik

Sam se mal igral včeraj in moram priznat da kar ok dela, edino HD programi fuul štekaju meni na SGS2

4. ufm

ufm Zlatna sredina

Tudi meni HD šteka - na Samsung Galaxy S3

5. OldSkul

OldSkul Administrator Staff Member

Isto pri meni. Verjetno je problem v tem, da interni predvajalnik ne izkorišča HW dekodiranja? Sicer pa programček je odličen, še posebej mi je všeč interni video predvajalnik z informacijsko vrstico. Tega drugi sorodni programi nimajo. Pa tud Signal meter funkcija je fajn.

6. Tehnicni

Tehnicni Početnik

Žiu drimoljubci :)
    Kot nekateri veste sem končno postal lastnik DM8000 z dvema dodatnima tunerjema T in C, imam pa tudi S3 in pomanjkanje živcev za raziskovanje neskončnosti - mislim na vse okrog linux sprejemnikov.
    Prvo vprašanje je v zvezi z S3, ali vam dela HW pospeševanje videa. Probal sem vsemogoči SW za androida v povezavi z Enigmo2 in se mi HD povsod šteka, včeraj pa opazim, da mi ne pleja več HD vsebin, na nobenem plejerčku, pa tudi SD videi delajo pri vseh brez HW podpore. Včasih je bilo drugače, delalo je praktično vse.
    Se komu kaj sanja oziroma mu to dela.

Share This Page